Tarihçe

Aksoy Demir Sanayi Tic. Ltd. Şti. olarak 1997 yılında demir ticaretine başlamıştır. Kısa sürede sektörün önde gelen firmalarından biri olmayı başaran firmamız, inşaat demirinin yanı sıra çimento ve tuğla satışı da yapmaktadır. Türkiye'nin her yerine kendi araçlarıyla sevkiyat yapmaktadır. Gerek çalıştıgı firmalara gerekse müşterilerine güven veren firmamız siz değerli müşterilerimizden aldığı güvenle yoluna devam etmektedir.

 

Misyon

Gerek çalıştığı firmalara gerekse müşterilerine güven veren firmamız siz değerli müşterilerimizden aldığı güvenle yoluna devam etmektedir. Hizmet öncesinde ve sonrasında özellikle müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak verilen sözlerin arkasında durmak, öncü amacımızdır.

 

Vizyon

1997 yılından bu yana sahip olduğumuz bilgi ve deneyimimizi, kurum kültürümüz, değerlerimiz, ve gücümüzle birleştirerek, müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarına uygun ürün ve hizmetler sunmak ve tüm Türkiye genelinde doğru zamanda, doğru yerde, doğru projelerle ve güçlü adımlarla büyümek, müşterilerimiz için “garantili” yatırım kanalı olmak ve bu sayede Türkiye’nin en çok güvenilen ve tercih edilen ilk üç inşaat Demir şirketi arasında yer alarak ülkemizin menfaatine hizmet eden dev projeler geliştirmektir...